İletişim Bilgileri  
Email: info@avlionhotel.com Tel: +90 533 781 95 45 Adres: Saray Mahallesi, Damlataş Cd. No:52, 07400 Alanya / Türkiye
TR / EN

Hizmet Verme Şartları

Avlion Hotel.

www.avlionhotel.com AVLİON OTEL AHMET VEDAT YILDIZ ("AVLİON OTEL") hizmetidir. Site üzerinden yapılan tüm rezervasyonlar AVLİON OTEL garantisi altındadır.

Web sitemize erişmekle veya kullanmakla, belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartları ve hükümleri kabul etmek istemezseniz, Web Sitemize erişmeyebilir veya kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. "AVLİON OTEL" bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler yeni sözleşmenin siteye konulmasıyla hemen geçerlilik kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve Web Sitemize devam eden erişiminiz veya devam eden kullanımınız yeni sözleşme koşullarının tamamını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Ödeme

Web sayfası üzerinden yapılan alış verişlerde sitede belirtilen fiyat tüketici tarafından ödenecek bedeli göstermektedir. Bu bedel verilen hizmetin türüne ve süresine göre hesaplanıp, tüketiciye gösterilmektedir.

Taksitli alışverişlerdeki taksit oranının geçerli olabilmesi için ilgili taksidi sağlayan kredi kartı türünün kullanılması ve seçilmesi gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgileri

Satın alma sırasında girilen bilgilerin doğruluğu kullanıcının sorumluluğundadır. AVLİON OTEL kullanıcının girdiği bilgileri doğru olarak kabul edecektir.

Rezervasyon

AVLİON OTEL üzerinden yapılan rezervasyonlar tüketiciye email olarak gönderilir. Tüketiciye, satın aldığı rezervasyonun çıktısını otele giderken yanında götürmek zorundadır.

Değişiklik

Rezervasyon başlangıç tarihine üç veya daha az gün kalmış ise AVLİON OTEL değiştirme talebini kabul etmeme hakkını saklı tutar.

AVLİON HOTEL, hizmeti alan müşteriye de haber vermek ve müşteriyi maddi kayba uğratmamak şartıyla verilen hizmetin özellikleri ve tarihleri üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Erken rezervasyon ile satın alınan hizmetlerde değişiklik yapılamaz.

Mücbir Sebepler

AVLİON OTEL rezervasyon tarihi içinde gerçekleşen doğal afetler, siyasi ve toplumsal olaylar, grev ve iradesi dışında gerçekleşen teknik sebeplerden dolayı hizmetin aksamasından sorumlu tutulamaz. AVLİON OTEL bu süre içinde elinden gelen çabayı sarfedecektir, yalnız hizmeti alan tüketicilere sorunun çözümü için garanti veremez.

İhtilaf

Sözleşmeden doğabilecek uyuşmazlıklarda Alanya mahkemeleri yetkilidir. Tüketiciye geri ödenecek bedeller AVLİON OTEL tarafından tüketiciye hizmet olarak da ödenebilir.

Satın alınan hizmet içerisinde bulunan ücretsiz ve ek hizmetler için müşterinin tazminat hakkı yoktur.

Tüketicinin elinde bulunan belgeler AVLİON OTEL kayıtları ile çelişir ise, AVLİON OTEL'in kayıtları geçerli sayılır.